Bibliaóra
Bibliaóra minden hónap első és harmadik csütörtökjén 17 órakor a gyülekezeti házban.
Bibliaóra minden hónap első és harmadik csütörtökjén 17 órakor a gyülekezeti házban.
" Az identitás nem csupán az, amit magamról gondolok, hanem annak felismerése is, hogy ki vagyok Isten szemében."